Sekiro: Shadows Die Twice bez recenzji przedpremierowych

Tym razem przed premierą gry nie poznamy opinii na temat Sekiro: Shadows Die Twice. Taką decyzję podjął wydawca gry.

Tym razem przed premierą gry nie poznamy opinii na temat Sekiro: Shadows Die Twice. Taką decyzję podjął wydawca gry.

Przedpremierowe prezentacje dla mediów podejmujących tematykę gier wideo i ewentualne eventy dla szerszego odbiorcy to jedyne okazje do tego, aby móc wyrobić sobie pewną opinię o Sekiro: Shadows Die Twice. Activision, wydawca gry, zdecydował, że w tym przypadku nie będzie recenzji przedpremierowych. W dniu premiery też takowych nie powinno być, bo dopiero tego dnia do redakcji mają trafić egzemplarze recenzenckie.

Nie wiadomo dlaczego wydawca zdecydował się na taki krok, wszak o jakość gry możemy być spokojni. W końcu Sekiro tworzy ekipa From Software, która odpowiada m.in. za znakomite Bloodborne cze serię Dark Souls III, a te tytuły bronią się same.

My już mieliśmy okazję zagrać w Sekiro: Shadows Die Twice i niebawem na naszych łamach będziecie mogli przeczytać tekst opisujący wrażenia obcowania z grą.

Nowa gra studia From Software na rynek trafi 22 marca.

 

Źródło: vg247.com / fot. Activision

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV