Sense8 skasowane. Nie będzie 3. sezonu

Dziś informowaliśmy, że Netflix będzie kasować więcej swoich seriali. Spełniają swoją obietnicę. Sense8 został zakończony na 2. sezonie.

Dziś informowaliśmy, że Netflix będzie kasować więcej swoich seriali. Spełniają swoją obietnicę. Sense8 został zakończony na 2. sezonie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Nie podano oficjalnych powodów skasowania Sense8, ale można założyć, że popularność serialu nie była wystarczająca. Chociaż produkcja zdobyła lojalną rzeszę fanów, którzy domagali się 3. sezonu, Netflix podjął decyzję o zakończeniu produkcji.

W grę też wchodził wysoki budżet serialu. Pierwsze dwa sezony kręcono w 13 krajach i 16 miastach. Mimo wszystko 3. sezon był brany pod uwagę. Pod koniec ubiegłego roku podpisano z aktorami kontrakty na prawdopodobną kolejną serię.

Czytaj także: Netflix chce kasować seriale

W oświadczeniu prasowym Cindy Holland, wiceprezes oryginalnych treści Netflixa, chwali emocjonalny, odważny i niezapomniany serial, który ich zdaniem, zdobył oddanych fanów. Dziękują twórcom i całej ekipie za realizację wizji. Za sterami stały siostry Wachowskie oraz J. Michael Straczynski.

Przypomnijmy, że niedawno skasowano też inny wysokobudżetowy serial - The Get Down.


Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV