Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Serial Watchmen – zobaczymy nowe postacie. Twórca pisze list do fanów

Damon Lindelof, który pracuje obecnie nad serialem Watchmen, zamieścił w sieci specjalny list skierowany do fanów Strażników.

Damon Lindelof, który pracuje obecnie nad serialem Watchmen, zamieścił w sieci specjalny list skierowany do fanów Strażników.

Na swoim koncie na Instagramie Damon Lindelof zamieścił długi na 5 stron list skierowany do wszystkich fanów, którzy czekają na serial Watchmen. Czytamy w nim, że intencją autora produkcji wcale nie jest stworzenie wiernej adaptacji komiksu Alan Moore i Dave Gibbons. Stworzoną przeszło trzydzieści lat temu historię Lindelof wydaje się traktować jak świętość - dlatego serial nie ma być żadnym sequelem, ale opowieścią "osadzoną w zbudowanym już świecie". Scenarzysta wskazuje na potrzebę zbudowania oryginalnego pomysłu i skierowania zupełnie innych już pytań do współczesnego świata. Dowiadujemy się też, że na ekranie zobaczymy zupełnie nowe postacie - "nowe twarze i nowe maski je zakrywające".

List do fanów Strażników
Źródło: Instagram/Damon Lindelof

Cały list możecie przeczytać pod tym adresem.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Warner Bros.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV