Serial Zabójcze umysły: Poza granicami skasowany. Nie będzie 3. sezonu

Spin-off popularnej serii kryminalnej Zabójcze umysły nie zostanie przedłużony na 3. sezon. Wszystko przez słabą oglądalność.

Spin-off popularnej serii kryminalnej Zabójcze umysły nie zostanie przedłużony na 3. sezon. Wszystko przez słabą oglądalność.

Włodarze stacji CBS ogłosili, że serial Criminal Minds: Beyond Borders zostanie skasowany po 2. sezonie. Produkcja ta miała być wielkim powrotem do telewizji Gary'ego Sinise'a, znanego z serialu C.S.I.: New York. Jednak spin-off popularnej serii Criminal Minds nie zyskał przychylności widzów notując słabą oglądalność. Jedynym pocieszeniem dla fanów jest to, że oryginalna produkcja o agentach BAU została przedłużona na kolejny, 13. sezon.

Zobacz także: X-Meni w telewizji! Obejrzyj pełny zwiastun serialu The Gifted

Criminal Minds: Beyond Borders opowiadał historię międzynarodowej elitarnej grupy agentów FBI, która pomagała Amerykanom w rozwiązywaniu spraw kryminalnych, dziejących się poza granicami kraju.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV