Seriale Netflixa – 10 czy 13 odcinków? Showrunner Punishera komentuje

Showrunner serialu Marvel's The Punisher, Steve Lightfoot, zabrał głos w kwestii dylematu, czy superbohaterskie produkcje Netflixa powinny składać się z 10 czy też z 13 odcinków.

Showrunner serialu Marvel's The Punisher, Steve Lightfoot, zabrał głos w kwestii dylematu, czy superbohaterskie produkcje Netflixa powinny składać się z 10 czy też z 13 odcinków.

Od dłuższego czasu w komentarzach pod naszymi recenzjami superbohaterskich produkcji platformy Netflix zabieracie głos w kwestii tego, czy liczący sobie 13 odcinków konkretny sezon serialu to nie za dużo. Wielu z naszych Czytelników przekonuje, że najczęściej do satysfkacjonującego ukazania ekranowej historii wystarczyłoby tylko 10 odsłon. Głos w tej sprawie zabrał teraz showrunner serii Marvel’s The Punisher, Steve Lightfoot, który opowiada się po stronie dotychczasowego podejścia:

To naprawdę ciekawy aspekt. Ludzie często pytają mnie: Nie wolałbyś mieć do dyspozycji tylko 10 odcinków? Odpowiadam im: No cóż, wtedy mielibyśmy mniej historii do opowiedzenia. Zawsze chciałem, by mój serial rozwijał się nieśpiesznie, w odpowiednim tempie. Zawsze czułem, że 13 odcinków to odpowiednia liczba. Musisz mieć tyle historii, by się w tym zmieścić, ale lubię podejście z utrzymaną w odpowiednim tempie narracją, której rozwój zapewnia skupienie na bohaterach.

Dajcie nam w komentarzach znać, jakie jest Wasze stanowisko w tej kwestii.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV