Punisher – nowe postacie w 2. sezonie. Który komiks inspiracją?

W sieci pojawiły się ogłoszenia castingowe do 2. sezonu serialu Marvel's The Punisher. Mogą one zdradzać, którego komiksu adaptacją będzie kolejna odsłona serii.

W sieci pojawiły się ogłoszenia castingowe do 2. sezonu serialu Marvel's The Punisher. Mogą one zdradzać, którego komiksu adaptacją będzie kolejna odsłona serii.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Po pierwszych informacjach castingowych na temat 2. sezonu serialu Marvel’s The Punisher wielu z fanów zakładało, że ta odsłona serii będzie adaptacją serii The Slavers autorstwa Garth Ennis. Teraz jednak w sieci pojawiły się opisy kolejnych poszukiwanych postaci. Są to:

  • "Szeryf Bonnen" - 40-kilkuletni mężczyzna o bardzo silnym charakterze;
  • "Zastępca szeryfa Willis" - kobieta, wiek od 33 do 37 lat, dobra policjantka, ale wynosząca się ponad wszystkich;
  • "Zastępca szeryfa Creamer" - mężczyzna, wiek od 25 do 28 lat, dobry w swoim fachu i z optymizmem spoglądający na przyszłość;
  • "Bob" - mężczyzna w wieku ok. 50 lat, pracownik biura szeryfa.

Na podstawie tych danych możemy wnioskować, że 2. sezon produkcji przynajmniej w jakiejś części powinien zaczerpnąć z komiksowej historii Suicide Run. Wiemy już, że Georgia Whigham wcieli się w rolę Amy Bendix, postaci, która Franka Castle'a spotkała po raz pierwszy właśnie na kartach w tej opowieści. Punisher wysadził w powietrze wieżowiec pełen groźnych przestępców, raniąc przy okazji samego siebie. Frank odzyskiwał zdrowie właśnie pod okiem Amy, w miasteczku, w którym szeryfem jest jej ojciec. Przekonany o słuszności swojego postępowania funkcjonariusz powiadamia FBI o miejscu pobytu poszukiwanego. Sęk w tym, że zwabia to do miasteczka także żądnych zemsty gangsterów.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV