Przeczytaj w weekend

Shaft – trzy pokolenia detektywów na pierwszym plakacie filmu

Warner Bros Pictures zaprezentowało plakat najnowszej odsłony słynnej serii o popularnym detektywie.

Warner Bros Pictures zaprezentowało plakat najnowszej odsłony słynnej serii o popularnym detektywie.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  shaft 

Shaft to powrót do popularnej serii. Richard Roundtree wciela się w Shafta, którego grał w latach 70, Samuel L. Jackson gra Shafta z 2000 roku (bratanek pierwszego Shafta), a Jessie T. Usher wcieli się w syna postaci Jacksona. Bohater jest specjalistą od cyberbezpieczeństwa, który zostaje zmuszony do współpracy z wujkiem i ojcem nad nową sprawą.

Zadebiutował pierwszy plakat filmu, który możecie obejrzeć na początku poniższej galerii. Natomiast jutro zadebiutuje zwiastun produkcji.

Reżyserem produkcji jest Tim Story. Premiera filmu w USA 14 czerwca.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: EW.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV