Shang-Chi jak Krwawy sport? W sieci krąży lista nowych wojowników MCU

W sieci pojawiły się doniesienia, które mogą nam przedstawiać nowe postacie w MCU, jak i szczegóły filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings.

W sieci pojawiły się doniesienia, które mogą nam przedstawiać nowe postacie w MCU, jak i szczegóły filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

W ostatnim czasie pojawiało się stosunkowo niewiele informacji na temat jednej z kolejnych odsłon MCU, filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Ten stan rzeczy postanowili przerwać dziennikarze portalu MCU Cosmic i Daniel Richtman, który od dłuższego czasu dzieli się w sieci swoimi rewelacjami o produkcjach komiksowych jako Daniel RPK. I tak na podstawie taśm z przesłuchań do ról, jak i opierając się na własnych źródłach, donoszą oni, że w historii pojawią się zupełnie nowe postacie - Tiger-Claw, Razor-Fist, Ghostmaker i Moving Shadow. Według wiadomości mają być oni kolejnymi po Mandarynie złoczyńcami, którzy zmierzą się z Shangiem-Chi w ramach turnieju sztuk walki, wzorowanym na stylistyce filmu Krwawy sport

Wszyscy czterej antagoniści pojawiali się w komiksach z serii Master of Kung Fu. Najbardziej znanym z nich jest Tiger-Claw, wybitny wojownik i znawca wschodnich sztuk walki, który na swojej ścieżce niejednokrotnie spotykał także Mandaryna. Razor-Fist (istnieją aż trzy inkarnacje tej postaci) potrafi z kolei zamieniać swoje dłonie w śmiercionośne ostrza w kształcie brzytw, Ghostmaker wywodzi się z KGB, zaś Moving Shadow jest przyrodnim bratem Shanga-Chi. 

Film Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings wejdzie na ekrany kin 12 lutego 2021 roku. 

Źródło: MCU Cosmic / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV