Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Shazam! – czy film o Black Adamie dzieje się w tym samym świecie? Nowa informacja

Shazam! to nadchodzący film Warner Bros o superbohaterze z mocami starożytnych bogów i herosów. Pojawiła się nowa informacja na temat powiązania produkcji z widowiskiem o Black Adamie.

Shazam! to nadchodzący film Warner Bros o superbohaterze z mocami starożytnych bogów i herosów. Pojawiła się nowa informacja na temat powiązania produkcji z widowiskiem o Black Adamie.

Bohaterem produkcji Shazam! jest Billy Batson, nastolatek, który po wypowiedzeniu magicznego zaklęcia zyskuje nadludzkie umiejętności pochodzące od sześciu starożytnych bogów i herosów - mądrość Salomona, siłę Herkulesa, wytrwałość Atlasa, moc Zeusa, odwagę Achillesa i szybkość Merkurego. Tytułową rolę gra Zachary Levi, a za kamerą stoi David F. Sandberg.

W zeszłym roku szef Warner Bros Pictures, Toby Emmerich zaznaczył, że kolejne filmy na podstawie komiksów DC skupią się bardziej na konkretnych postaciach niż na całym uniwersum. Wobec tego wielu fanów zastanawiało się czy produkcje o Shazamie i Black Adamie będą dziać się w tym samym świecie. Teraz jeden z producentów tych projektów, Hiram Garcia zdradził, że widowiska znajdują się w tym samym uniwersum, jednak będą reprezentować inny ton i klimat.

Ponadto pojawił się międzynarodowy zwiastun filmu Shazam!:

Premiera filmu w Polsce 5 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Warner Bros

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV