Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Shazam! – producent o filmie. Co z plotkami o Supermanie i Black Adamie?

Odbył się pokaz 20 minut filmu Shazam! Po nim producent oraz reżyser odpowiadali na pytania.

Odbył się pokaz 20 minut filmu Shazam! Po nim producent oraz reżyser odpowiadali na pytania.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  dceu 

Shazam! to kolejna superprodukcja kinowego uniwersum DC, czyli ze świata Supermana, Batmana, Aquamana i Wonder Woman. Twórcy zaprezentowali dziennikarzom 20 minut scen (rozbudowane początkowe sekwencje, w większości zarys znamy z trailera), po którym odbył się panel Q&A.

Padły pytania o obecność Supermana, bo w plotkach mówiono, że Człowiek ze stali pojawi się w roli epizodycznej. Twórcy nie chcieli niczego potwierdzać, więc uniknęli odpowiedzi na pytanie, ale... istotne jest to, że w żadnym momencie nie zdementowali tej plotki. Możemy uznać, że coś jest na rzeczy.

Natomiast w kwestii Black Adama, którego w DCEU ma zagrać Dwayne Johnson, przekaz jest klarowny i bezpośredni: ta postać nie pojawi się w filmie ani w scenie po napisach. Producent przyznaje, że Johnson byłby nawet wolny, by to zrobić, ale nie taka jest ich wizja. Nigdy też nie rozmawiali z aktorem o tym, by pojawił się w tym filmie. Reżyser podkreślał, że jest to film o genezie Shazama i chcą się na tym skupić, a wprowadzenie Black Adama wymaga więcej czasu, by wyglądało dobrze. Dodaje, że jest Black Adam jest wyjątkowym czarnym charakterem i ma nadzieję, że w przyszłości stanie naprzeciwko Shazama.

Potwierdzono jednak, że scena po napisach będzie przygotowana, ale nie chcieli zdradzić nic na jej temat z uwagi na spoilery.

Zobaczcie też nowy spot filmu:

Shazam! - premiera w kwietniu.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV