Shazam! – producent o filmie. Co z plotkami o Supermanie i Black Adamie?

Odbył się pokaz 20 minut filmu Shazam! Po nim producent oraz reżyser odpowiadali na pytania.

Odbył się pokaz 20 minut filmu Shazam! Po nim producent oraz reżyser odpowiadali na pytania.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  dceu 

Shazam! to kolejna superprodukcja kinowego uniwersum DC, czyli ze świata Supermana, Batmana, Aquamana i Wonder Woman. Twórcy zaprezentowali dziennikarzom 20 minut scen (rozbudowane początkowe sekwencje, w większości zarys znamy z trailera), po którym odbył się panel Q&A.

Padły pytania o obecność Supermana, bo w plotkach mówiono, że Człowiek ze stali pojawi się w roli epizodycznej. Twórcy nie chcieli niczego potwierdzać, więc uniknęli odpowiedzi na pytanie, ale... istotne jest to, że w żadnym momencie nie zdementowali tej plotki. Możemy uznać, że coś jest na rzeczy.

Natomiast w kwestii Black Adama, którego w DCEU ma zagrać Dwayne Johnson, przekaz jest klarowny i bezpośredni: ta postać nie pojawi się w filmie ani w scenie po napisach. Producent przyznaje, że Johnson byłby nawet wolny, by to zrobić, ale nie taka jest ich wizja. Nigdy też nie rozmawiali z aktorem o tym, by pojawił się w tym filmie. Reżyser podkreślał, że jest to film o genezie Shazama i chcą się na tym skupić, a wprowadzenie Black Adama wymaga więcej czasu, by wyglądało dobrze. Dodaje, że jest Black Adam jest wyjątkowym czarnym charakterem i ma nadzieję, że w przyszłości stanie naprzeciwko Shazama.

Potwierdzono jednak, że scena po napisach będzie przygotowana, ale nie chcieli zdradzić nic na jej temat z uwagi na spoilery.

Zobaczcie też nowy spot filmu:

Shazam! - premiera w kwietniu.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV