Przeczytaj w weekend

Simon Merrells w obsadzie „The Tomorrow People”

Aktor znany z roli Marka Krassusa w serialu Spartacus: War of the Damned otrzymał rolę powracającą w nowej produkcji The CW.

Aktor znany z roli Marka Krassusa w serialu Spartacus: War of the Damned otrzymał rolę powracającą w nowej produkcji The CW.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Tagi:  casting 

Według producenta wykonawczego Phila Klemmera Merrells wcieli się w kogoś mającego władzę nad Jedikiah (Mark Pellegrino). - Mam nadzieję, że będzie pojawiał się w drugiej połowie sezonu - powiedział Klemmer.

Produkcja określana jest jako połączenie filmowej serii "X-Men" i Herosów. Projekt skupiał się będzie na kilkunastu młodych ludziach z całego świata, którzy reprezentują najnowsze stadium ewolucji człowieka: posiadają specjalne moce, takie jak teleportację czy umiejętność komunikacji telepatycznej. W obsadzie: Robbie Amell, Madeleine Mantock, Peyton List, Luke Mitchell, Mark Pellegrino, Aaron Yoo.

Premiera zaplanowana jest na 9 października.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV