Przeczytaj w weekend

Ślepnąc od świateł – polski serial HBO na światowym poziomie. Zobacz zwiastun

Ślepnąc od świateł to nowy serial produkcji HBO Europe, który został zrealizowany w Polsce na podstawie powieści Jakuba Żulczyka pod tym samym tytułem.

Ślepnąc od świateł to nowy serial produkcji HBO Europe, który został zrealizowany w Polsce na podstawie powieści Jakuba Żulczyka pod tym samym tytułem.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zwiastun 

Ślepnąc od świateł to thriller produkowany przez HBO, który opowiada o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera. Jego perfekcyjna codzienność zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie.

Za kamerą serialu stoi Krzysztof Skonieczny (Hardkor Disko), który napisał scenariusz razem z Jakubem Żulczykiem. Za zdjęcia odpowiada Michał Englert.

W głównej roli zobaczymy debiutującego Kamila Nożyńskiego. W obsadzie są także Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura,  Janusz Chabior, Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki i Krzysztof Skonieczny.

‘Ślepnąc od świateł’ to thriller neo-noir podzielony na rozdziały stanowiące integralną całość. To próba pokazania świata, w którym wszelkie zasady zostały odrzucone, wartości przepadły i wszystko dryfuje w pustkę. To historia o tym, że można próbować uciekać, jednak najtrudniej jest uciec od siebie, a każda podjęta próba prowadzi do konfrontacji z naszą przeszłością. To opowieść o złudzeniu istnienia naprawdę i posiadania pełnej kontroli nad swoim życiem - mówi o projekcie reżyser Krzysztof Skonieczny.

Serial ma mieć 8 odcinków. Premiera w HBO i HBO GO już jesienią.

Źródło: HBO Polska / zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV