Przeczytaj w weekend

Śmierć nadejdzie dziś 2 – powstanie trzecia część? Chris Landon komentuje

Niedługo do kin zawita slasher Śmierć nadejdzie dziś 2. O szansach na trzecią odsłonę wypowiedział się reżyser, Chris Landon.

Niedługo do kin zawita slasher Śmierć nadejdzie dziś 2. O szansach na trzecią odsłonę wypowiedział się reżyser, Chris Landon.

Happy Death Day 2U podobnie jak część pierwsza jest slasherem, ale twórcy opowiadają historię w humorystycznym tonie. Dlatego choć powtarzający się dzień ma na celu odkrycie tożsamości zabójcy z nożem, nie brak wielu zabawnych sytuacji utrzymanych w czarnym humorze. Tym razem główna bohaterka nie jest jedyną osobą, która przeżywa pętlę czasu.

Czy jest szansa na realizację trzeciej odsłony? Reżyser filmu Christopher Landon zdradził, że wszystko zależy od sukcesu sequela, ale bez wątpienia chciałby stworzyć także trzecią część.

Och, mam coś więcej niż tylko pomysł. Zawsze wyobrażałem sobie, że jest to trylogia, więc mam wizję na trzeci film. Chciałbym zrobić trzecią część, myślę, że to naprawdę świetny pomysł.

Jak zdradził twórca, wskazówkę odnośnie fabuły trzeciego filmu, znajdziemy już w Happy Death Day 2U. Taką możliwość skomentowała też aktorka, Jessica Rothe.

Chris wspomniał o tym bardzo krótko, ale naprawdę nic nie wiem. Jedyne, co wiem, to to, że tak jak w przypadku sequela, Chris zaskoczy i zadziwi nas wszystkich, niezależnie do tego, czy pojawi się trzeci film.

Śmierć nadejdzie dziś 2 – premiera w Polsce już 22 lutego.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV