Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Śmierć nadejdzie dziś 2 – powstanie trzecia część? Chris Landon komentuje

Niedługo do kin zawita slasher Śmierć nadejdzie dziś 2. O szansach na trzecią odsłonę wypowiedział się reżyser, Chris Landon.

Niedługo do kin zawita slasher Śmierć nadejdzie dziś 2. O szansach na trzecią odsłonę wypowiedział się reżyser, Chris Landon.

Śmierć nadejdzie dziś 2 podobnie jak część pierwsza jest slasherem, ale twórcy opowiadają historię w humorystycznym tonie. Dlatego choć powtarzający się dzień ma na celu odkrycie tożsamości zabójcy z nożem, nie brak wielu zabawnych sytuacji utrzymanych w czarnym humorze. Tym razem główna bohaterka nie jest jedyną osobą, która przeżywa pętlę czasu.

Czy jest szansa na realizację trzeciej odsłony? Reżyser filmu Christopher Landon zdradził, że wszystko zależy od sukcesu sequela, ale bez wątpienia chciałby stworzyć także trzecią część.

Och, mam coś więcej niż tylko pomysł. Zawsze wyobrażałem sobie, że jest to trylogia, więc mam wizję na trzeci film. Chciałbym zrobić trzecią część, myślę, że to naprawdę świetny pomysł.

Jak zdradził twórca, wskazówkę odnośnie fabuły trzeciego filmu, znajdziemy już w Śmierć nadejdzie dziś 2. Taką możliwość skomentowała też aktorka, Jessica Rothe.

Chris wspomniał o tym bardzo krótko, ale naprawdę nic nie wiem. Jedyne, co wiem, to to, że tak jak w przypadku sequela, Chris zaskoczy i zadziwi nas wszystkich, niezależnie do tego, czy pojawi się trzeci film.

Śmierć nadejdzie dziś 2 – premiera w Polsce już 22 lutego.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV