Repertuar kin Nowość Program TV

Spider-Man znowu w czerni

Marvel wraz z inicjatywą Fresh Start wprowadza do serii Amazing Spider-Man klasyczny czarny kostium, który niegdyś był w posiadaniu Człowieka Pająka.

Podczas panelu C2E2 w Chicago, C.B. Cebulski, redaktor naczelny Marvela zaprezentował kilka szkiców z nadchodzącego zeszytu Amazing Spider-Man #800, który jest ostatnim zeszytem przed tzw. Fresh Start Marvela. Widzimy tam Pająka, który ma inny niż zwykle kostium. Człowiek Pająk ma czarny kostium symbiota. Szkice przedstawiają Spideya i Agenta Anti-Venom w starciu z Normanem Osbornem, aka Red Goblinem.

-
-

Komiks zadebiutuje 30 maja, miesiąc później w ramach Fresh Start ukaże się Amazing Spider-Man #1 (#801). Zaprezentowano okładkę tego komiksu, na której widzimy Pająka w jego klasycznych czerwono-niebieskich barwach, zatem nie możemy być pewni, czy czarny Spider-Man będzie pojawiał się regularnie. Oryginalnie ten strój zadebiutował w 1984 roku na łamach eventu Secret Wars.

Skąd obecny Spider-Man ma strój symbiota? Odpowiedź na to pytanie przynosi pięcioczęściowy event Venomized, którego 1. numer ukazał się w styczniu tego roku.

Źródło: comicbook.com / fot. Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.