Spock w 2. sezonie Star Trek: Discovery. Twórcy twierdzą, że aktor został już wybrany

Podczas Comic-Conu w San Diego poinformowano, że w 2. sezonie serialu Star Trek: Discovery pojawi się Spock. Choć wciąż nie wiadomo kto go zagra, twórcy utrzymują, że aktor został już wybrany.

Podczas Comic-Conu w San Diego poinformowano, że w 2. sezonie serialu Star Trek: Discovery pojawi się Spock. Choć wciąż nie wiadomo kto go zagra, twórcy utrzymują, że aktor został już wybrany.

Spock to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci serii Star Trek. W serialu pełnił funkcję pierwszego oficera USS Enterprise NCC-1701, natomiast w filmach pełnometrażowych był pierwszym oficerem USS Enterprise NCC-1701-A. Na przełomie lat w postać wcielali się Leonard Nimoy oraz Zachary Quinto.

Zgodnie z informacjami z minionego Comic-Conu w San Diego, przed nami kolejne wcielenie Spocka. Bohater ma pojawić się w 2. sezonie serialu Star Trek: Discovery, jednak to, kto go zagra, to wielka tajemnica. Fani podejrzewali, że casting do tej roli dopiero się rozpocznie. Tymczasem twórcy utrzymują, że aktor został już wybrany. Jak mówi showrunner, Alex Kurtzman:

Tak, tak, obsadzamy nowego Spocka. To nie jest możliwość, to już się dokonało (...). Wszyscy zakładają, że skoro Spock opiera się wyłącznie na logice, nie ma tam żadnych emocji. Tak więc znalezienie aktora, który może zaprezentować cechy Wolkan, ale jednocześnie pokazać mnóstwo emocji oczami, czy poprzez drobne gesty - tak, by udowodnić, że pod tą kamienną powierzchnią mamy wręcz tornado uczuć - jest kluczowe. Mowa o aktorze, który może robić te dwie rzeczy jednocześnie, a to prawdziwe wyzwanie.

Na razie wciąż nie wiadomo, kogo wybrano do tej roli. Gdy pojawią się dalsze szczegóły, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV