Spotkanie na szczycie. Bagiński przekazuje sekrety Wiedźmina showrunnerce

W sieci pojawiło się zdjęcie ze spotkania twórców serialu o losach Geralta z Rivii powstającego dla platformy Netflix.

W sieci pojawiło się zdjęcie ze spotkania twórców serialu o losach Geralta z Rivii powstającego dla platformy Netflix.

Obecnie trwają prace pre-produkcyjne nad serialem Netflixa o przygodach Wiedźmina opartej na powieściach Andrzeja Sapkowskiego. Ostatnio w Los Angeles spotkali się showrunnerka projektu, Lauren S. Hissrich oraz producent i reżyser serialu, Tomasz Bagiński. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym twórca wręcza producentce tajemniczą teczkę. Bagiński napisał, że dzieli się sekretami Geralta z niesamowitą Czarodziejką. Zdjęcie dostępne jest poniżej.

https://twitter.com/LHissrich/status/961386427782086656

Showrunnerka wcześniej otrzymała bardzo polski prezent na znak owocnej współpracy, czyli naszą rodzimą wódkę:

https://twitter.com/LHissrich/status/961272721286995968

Na razie nie jest znana data premiery produkcji.

Źródło: twitter.com/@LHissrich/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV