Stabilna oglądalność „Hell On Wheels”
Sobota to dobry dzień na emisję Hell on Wheels. Amerykański serial powrócił do ramówki 5 dni temu z nowymi odcinkami i zanotował stabilną widownię.
Sobota to dobry dzień na emisję Hell on Wheels. Amerykański serial powrócił do ramówki 5 dni temu z nowymi odcinkami i zanotował stabilną widownię.

Hell on Wheels obejrzało w sobotę 2,42 mln widzów. Razem z emisją powtórek i DVR, łączna widownia wyniosła 3,60 mln. Jest to zaskakująca dobra widownia, zarówno jak na stację AMC, jak i na emisję w sobotni wieczór, kiedy to praktycznie nie emituje się seriali. Mało tego, Hell on Wheels zanotowało 5-procentowy wzrost widzów, w porównaniu z poprzednim sezonem.
Czytaj także: "Hell on Wheels" - zobacz nowe sceny z 4. sezonu
- To była strategiczna decyzja i okazja, by uruchomić emisję "Hell On Wheels" w sobotę. Teraz widzimy, że już drugi rok z rzędu ta decyzja okazała się trafna - napisał w oficjalnym oświadczeniu prasowym Charlie Collier, prezes AMC.
4. sezon Hell on Wheels składać się będzie z 13 odcinków. W Polsce serial emituje stacja Sundance Channel.
Źródło: deadline.com



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1964, kończy 61 lat
ur. 1999, kończy 26 lat
ur. 1952, kończy 73 lat
ur. 1948, kończy 77 lat
ur. 1943, kończy 82 lat

