Stacja TNT zamawia Foreign Bodies

TNT razem z Channel 4 zdecydowało się na zamówienie 8 odcinków serialu Foreign Bodies od Eleven i Entertainment One. Będzie to ciekawa mieszanka komedii i dramatu.

TNT razem z Channel 4 zdecydowało się na zamówienie 8 odcinków serialu Foreign Bodies od Eleven i Entertainment One. Będzie to ciekawa mieszanka komedii i dramatu.

Paulina Konarzewska

Paulina Konarzewska

Foreign Bodies jest komediodramatem o dwóch Brytyjczykach, Seanie (Ade Oyefeso) i Dylanie (Anders Hayward), którzy podczas podróży poznają dwie Amerykańskie dziewczyny, Mary (Alice Lee) i Ashley (Brittney Wilson). Grupa młodych ludzi decyduje się razem podróżować przez Chiny, Malezję, Tajlandię i Wietnam.

Czytaj także: Vanessa L. Williams dołącza do Bibliotekarzy

Serial jest produkowany przez studio Jamie’go Campbella i Joela Wilsona, Eleven, i studio Entertainment One. A Jonathan van Tulleken wyreżyseruje pierwsze odcinki.

Premiera zarówno na kanale TNT, jak i E4 zaplanowana jest na 2017 rok.

Źródło: TheHollywoodReporter / zdjęcie główne: TNT

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV