Przeczytaj w weekend

Star Trek 4 - reżyser został wybrany. Nietypowy wybór! Co z wersją Tarantino?

Studio Paramount Pictures wybrało reżysera filmu Star Trek 4, czyli kontynuacji historii bohaterów z ostatnich trzech kinowych filmów. Kto stanie za kamerą?

Studio Paramount Pictures wybrało reżysera filmu Star Trek 4, czyli kontynuacji historii bohaterów z ostatnich trzech kinowych filmów. Kto stanie za kamerą?

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  star trek 4 

Star Trek 4 zostanie wyreżyserowany przez Noah Hawleya, który finalizuje szczegóły kontraktu. Oznacza to, że jest to już formalność. Hawley napisze też scenariusz w oparciu o swój pomysł na film.

Kim jest Noah Hawley? Fani seriali znają go doskonale jako twórcę Fargo oraz Legionu. Być może jest to wskazówka, czego tak naprawdę można się spodziewać po jego Star Treku. Jest to jednak również kontynuacja historii, w której powrócą Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg i Karl Urban.

Hawley będzie też producentem wraz z J.J. Abramsem. Przypomnijmy, że w 2019 roku Hawley zadebiutował jako reżyser filmu pełnometrażowego zatytułowanego Lucy in the Sky z Natalie Portman w roli głównej. Został on fatalnie oceniony przez widzów oraz krytyków (średnia ocen 4/10).

Deadline.com donosi, że jest to projekt produkowany obok ogłaszanego filmu Quentina Tarantino, który nadal jest w produkcji. Słynny reżyser jeszcze nie podjął decyzji, czy stanie za kamerą, ale jest pomysłodawcą filmu, którego scenariusz został napisany przez Marka L. Smitha. Wszystko wskazuje na to, że będzie to coś kompletnie innego z wysoka kategorią wiekową dla dorosłych. 

null

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV