Przeczytaj w weekend

Star Wars Jedi: Upadły zakon - na ile godzin starczy gra? Reżyser o długości produkcji

W świecie Star Wars Jedi: Upadły zakon mamy spędzić więcej niż tylko kilka godzin, a twórcy obiecują rozbudowaną grę.

W świecie Star Wars Jedi: Upadły zakon mamy spędzić więcej niż tylko kilka godzin, a twórcy obiecują rozbudowaną grę.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zapowiada się na solidną produkcję. Ma być to trzecioosobowa gra akcji z historią, która będzie częścią kanonu. Twórcy zapewniają, że będzie to tytuł rozbudowany i zachęcający do eksploracji - wspominali np. o tym, że podczas zabawy odblokujemy nowe umiejętności, dzięki którym będziemy mogli wrócić na wcześniejsze planety i odkryć ich sekrety. Kilkukrotnie podkreślano jednak, że nie będziemy mieli tutaj do czynienia z otwartym światem, a zamiast tego dostaniemy pojedyncze lokacje. 

Wygląda jednak na to, że nie musimy się obawiać, że Star Wars Jedi: Upadły zakonStar Wars Jedi: Upadły zakon będzie grą krótką. Już wcześniej słyszeliśmy zapewnienia, że nie będzie to produkcja na 5 godzin, a zaoferuje zabawę na dłużej. Teraz informację tę potwierdza pracujący nad gra Stig Asmussen. Zdradza on, że z trwających obecnie testów wynika, że ukończenie gry zajmuje nawet więcej niż pierwotnie zakładano. 

Nie chcę żeby ludzie myśleli, że to naprawdę olbrzymia gra, ale jest tutaj sporo i wydaje mi się, że zajmie ona ludziom więcej czasu niż podejrzewają
 

Asmussen podkreśla też, że w grze nie będzie trybu wieloosobowego, więc kampania dla jednego gracza musi być odpowiedni dopracowana i rozbudowana, żeby gracze nie byli nią rozczarowani.

To nie jest krótka gra. Słyszałem, że ludzie wspominali o trwających 5 godzin kampaniach Call of Duty i tym podobnych - to nie jest ten typ gry. Nie mamy tutaj żadnego multiplayera - wszystko skupia się na rozgrywce dla jednego gracza. By dostarczyć doświadczenie wysokiej jakości musimy mieć tutaj odpowiednią liczbę lokacji i zadowalający czas gry. I myślę, że udało nam się tego dokonać.  

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutuje 15 listopada. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: comicbook.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ben Mendelsohn

Ben Mendelsohn

ur. 1969, kończy 51 lat

Cobie Smulders

Cobie Smulders

ur. 1982, kończy 38 lat

Matthew Goode

Matthew Goode

ur. 1978, kończy 42 lat

Jennie Garth

Jennie Garth

ur. 1972, kończy 48 lat

Alec Baldwin

Alec Baldwin

ur. 1958, kończy 62 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV