„State of Decay” zasili bibliotekę gier PC

"State of Decay" już od dłuższego czasu mogą cieszyć się posiadacze Xboxów 360. Użytkownicy PC mogli co najwyżej zazdrościć, że na ich platformie nie ma tego klimatycznego survivalu z udziałem zombiaków.

"State of Decay" już od dłuższego czasu mogą cieszyć się posiadacze Xboxów 360. Użytkownicy PC mogli co najwyżej zazdrościć, że na ich platformie nie ma tego klimatycznego survivalu z udziałem zombiaków.

Marcin Kargul

Marcin Kargul

Owa pozycja została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez graczy, jak i dziennikarzy. Chwalono poziom trudności i wyraźnie odczuwalną atmosferę ciągłej walki o przetrwanie. Z pewnością jest to jedna z ciekawszych gier tego typu, na jakie trafić można w Xbox Live.

Produkcja nie jest jednak tytułem ekskluzywnym dla Xboxa 360 i gra jeszcze w tym tygodniu trafi na komputery klasy PC. Twórcy, czyli studio Undead Labs, poinformowali, że ich dzieło wyląduje w usłudze Steam już 5 listopada. Co prawda wcześniej w "State of Decay" można było zagrać w ramach programu Early Access, ale sama gra była wówczas jeszcze w fazie testów i nie pozwalała na konfigurację klawiszy, jeśli ktoś korzystał z klawiatury i myszki, a nie pada.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV