Przeczytaj w weekend

Steam zdradza istnienie Just Cause 4. Zobaczcie pierwszą grafikę promocyjną

Po co nam E3? Właśnie kolejna niespodzianka wyciekła do sieci jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznej odsłony tej branżowej imprezy.

Po co nam E3? Właśnie kolejna niespodzianka wyciekła do sieci jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznej odsłony tej branżowej imprezy.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  just cause 4 

Tym razem wyciek pojawił się na Steamie, gdzie wśród newsów pojawiła się grafika promującą kolejną część serii Just Cause. Poza logo, na grafice widoczna jest postać głównego bohatera i wygląda na to, że charakterystyczna linka z hakiem powróci w nadchodzącej produkcji.

Just Cause 4
fot. dualshockers.com

Niestety, brakuje jakichkolwiek informacji na temat gry. Pod grafiką widoczny jest przycisk, który powinien przenieść użytkowników do podstrony poświęconej Just Cause 4, jednak na razie jest on nieaktywny, co potwierdzałoby, że informacja trafiła do sieci przedwcześnie. Oficjalna zapowiedź odbędzie się prawdopodobnie na targach E3.

Źródło: dualshockers.com / fot.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV