Przeczytaj w weekend

Steven Weber dołącza do nowego serialu TNT

Do obsady pilotowego odcinka Murder In The First dołączył znany z głównej roli w "Wings" Steven Weber. Zdjęcia do zamówionego w styczniu pilota właśnie się rozpoczęły.

Do obsady pilotowego odcinka Murder In The First dołączył znany z głównej roli w "Wings" Steven Weber. Zdjęcia do zamówionego w styczniu pilota właśnie się rozpoczęły.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Murder In The First to projekt Stevena Bochco powracającego do stacji TNT, dla której wcześniej zrobił serial "Raising the Bar". Jego nowy projekt ma być umiejscowiony w San Francisco, miejscu gdzie - jak zapowiadają twórcy - można odnaleźć duszę nowoczesnej sprawiedliwości w bardzo złożonym i skomplikowanym mieście. Głównymi bohaterami będzie duet detektywów (Taye Diggs i Kathleen Robertson), którzy zajmują się najbrutalniejszymi morderstwami.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV