Suicide Squad - gra powstaje? Kolejne plotki to sugerują

W sieci pojawiły się kolejne informacje, które mogą sugerować powstawanie gry o Suicide Squad.

W sieci pojawiły się kolejne informacje, które mogą sugerować powstawanie gry o Suicide Squad.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Do sieci od dłuższego czasu napływają informację na temat kolejnej gry z akcją osadzoną w uniwersum znanym z komiksów DC. Plotki na ten temat były już naprawdę różne - raz sugerowano, że będzie to kolejna gra z Batmanem, a innym razem, że jej głównym bohaterem ma być Superman. Wedle jeszcze innych plotek powstawać ma gra o Suicide Squad i teraz do sieci trafiły kolejne nieoficjalne informacje na jej temat.

Na forum 4chan pojawiły się wpisy, które rzekomo pochodzą z planów marketingowych Warner Bros. Wynika z nich, że nowa gra rzeczywiście skupi się na Suicide Squad i zostanie zapowiedziana 4 czerwca, a więc tydzień przed rozpoczęciem się targów E3. W grze miałoby znaleźć się kilka dużych lokacji - m.in. Gotham i Star City. Z opisów wynika, że tytuł ten miałby oferować rozgrywkę dla wielu graczy oraz możliwość zdobywania nowego wyposażenia.

Oczywiście, nie można wykluczyć, że ujawnione wpisy nie są autentyczne. Warto jednak przypomnieć, że podobna sytuacja miała miejsce przed premierą Mortal Kombat 11 (również wydawanego przez Warner Bros.) i wtedy przeciek się potwierdził. Spostrzegawczy internauci informują też, że tekst o Suicide Squad napisany jest w podobny sposób.

Jeden z użytkowników postanowił spytać o całą sprawę Jasona Schreiera z Kotaku. Ten na pytanie o te plotki odpowiedział wymijająco, że "nie chciałby tego zepsuć" - niektórzy uznali to za dodatkową sugestię, że coś jest na rzeczy. Czy rzeczywiście tak jest? Przekonamy się już w czerwcu.

Źródło: gamerant.com / fot. DC Comics

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV