Suicide Squad - gra powstaje? Kolejne plotki to sugerują

W sieci pojawiły się kolejne informacje, które mogą sugerować powstawanie gry o Suicide Squad.

W sieci pojawiły się kolejne informacje, które mogą sugerować powstawanie gry o Suicide Squad.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Do sieci od dłuższego czasu napływają informację na temat kolejnej gry z akcją osadzoną w uniwersum znanym z komiksów DC. Plotki na ten temat były już naprawdę różne - raz sugerowano, że będzie to kolejna gra z Batmanem, a innym razem, że jej głównym bohaterem ma być Superman. Wedle jeszcze innych plotek powstawać ma gra o Suicide Squad i teraz do sieci trafiły kolejne nieoficjalne informacje na jej temat.

Na forum 4chan pojawiły się wpisy, które rzekomo pochodzą z planów marketingowych Warner Bros. Wynika z nich, że nowa gra rzeczywiście skupi się na Suicide Squad i zostanie zapowiedziana 4 czerwca, a więc tydzień przed rozpoczęciem się targów E3. W grze miałoby znaleźć się kilka dużych lokacji - m.in. Gotham i Star City. Z opisów wynika, że tytuł ten miałby oferować rozgrywkę dla wielu graczy oraz możliwość zdobywania nowego wyposażenia.

Oczywiście, nie można wykluczyć, że ujawnione wpisy nie są autentyczne. Warto jednak przypomnieć, że podobna sytuacja miała miejsce przed premierą Mortal Kombat 11 (również wydawanego przez Warner Bros.) i wtedy przeciek się potwierdził. Spostrzegawczy internauci informują też, że tekst o Suicide Squad napisany jest w podobny sposób.

Jeden z użytkowników postanowił spytać o całą sprawę Jasona Schreiera z Kotaku. Ten na pytanie o te plotki odpowiedział wymijająco, że "nie chciałby tego zepsuć" - niektórzy uznali to za dodatkową sugestię, że coś jest na rzeczy. Czy rzeczywiście tak jest? Przekonamy się już w czerwcu.

Źródło: gamerant.com / fot. DC Comics

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Anthony Mackie

Anthony Mackie

ur. 1978, kończy 41 lat

Alyssa Sutherland

Alyssa Sutherland

ur. 1982, kończy 37 lat

Janusz Gajos

Janusz Gajos

ur. 1939, kończy 80 lat

Aubrey Dollar

Aubrey Dollar

ur. 1980, kończy 39 lat

LisaRaye McCoy

LisaRaye McCoy

ur. 1967, kończy 52 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV