Mortal Kombat 11 - tak gra prezentuje się na Nintendo Switch. Zobacz zwiastun

Mortal Kombat 11 otrzymało pierwszy zwiastun, który przedstawia rozgrywkę z konsoli Nintendo Switch.

Mortal Kombat 11 otrzymało pierwszy zwiastun, który przedstawia rozgrywkę z konsoli Nintendo Switch.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Mortal Kombat 11 już niedługo trafi nie tylko na pecety, PlayStation 4 i Xboksa One, ale również na konsolę Nintendo Switch. Wiele osób obawiało się jakości tego portu, z uwagi na mniejsza moc urządzenia, ale pierwsze wrażenia dziennikarzy, którzy mieli okazję zagrać w ten tytuł na branżowych imprezach, były bardzo pozytywne. Ich zadaniem produkcja ta wygląda nieco gorzej niż na innych platformach, ale nie są to znaczące różnice, a na dodatek twórcom udało się utrzymać stabilne 60 klatek na sekundę.

Teraz w sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry w wersji na Switcha. W materiale nie zabrakło też scen przedstawiających rozgrywkę i rzeczywiście wygląda to zaskakująco dobrze i płynnie. Jedynym problemem może być rozmiar gry - ta ma zajmować 22,5 GB (dane z Nintendo eShop), a do tego trzeba doliczyć tez aktualizacje. Oznacza to, że posiadacze Nintendo Switch, których interesuje Mortal Kombat 11 w wersji cyfrowej, powinni zainwestować w kartę pamięci by móc grać komfortowo.

Premiera Mortal Kombat 11 już 23 kwietnia.

Źródło: youtube.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV