Shao Kahn miażdży. Nowy zwiastun Mortal Kombat 11

Legendarny Shao Kahn pokazuje, jaka moc w nim drzemie. Postać dostępna jest tylko przy zamówieniu przedpremierowym.

Legendarny Shao Kahn pokazuje, jaka moc w nim drzemie. Postać dostępna jest tylko przy zamówieniu przedpremierowym.

Michał Czubak

Michał Czubak

Warner Bros. opublikowało nowy zwiastun gry Mortal Kombat 11, której premiera zbliża się wielkimi krokami. Wideo poświęcone jest prezentacji postaci, jaka nie znajdzie się w podstawowej wersji gry. Wojownik Shao Kahn, bo to o nim mowa, dostępny będzie od dnia premiery, ale tylko dla tych osób, które zdecydowały się zamówić najnowszą grę studia NeatherRealm w przedsprzedaży.

Władca Outerworld świetnie radzi sobie na arenie, a Fatality w jego wykonaniu nie są przeznaczone dla osób o słabych nerwach. Natomiast jego oręż - potężny młot - potrafi zadać ogromne obrażenia, miażdżyć kręgosłupy, łamać kości, przebijać ciało.

Premiera Mortal Kombat 11 już za 5 dni. W grę zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Źródło: youtube.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV