Super Mario Bros – film animowany z datą premiery

Nintendo ogłosiło datę premiery filmu animowanego Super Mario Bros. Produkcja oparta zostanie o popularne gry wideo.

Nintendo ogłosiło datę premiery filmu animowanego Super Mario Bros. Produkcja oparta zostanie o popularne gry wideo.

Popularny hydraulik pojawi się na dużym ekranie z filmem animowanym. Super Mario Bros ma pojawić się w kinach dopiero w 2022 roku. Informacja została ogłoszona przez firmę Nintendo, która będzie finansować produkcję.

Za animację bierze się studio Illumination, którzy zasłynęli produkcjami animowanymi o Minionkach. Przypomnijmy, że wcześniej projektem miało zająć się studio Sony.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV