Przeczytaj w weekend

Super Mario Maker 2 to niemal nieograniczone możliwości. Zobacz wideo

Super Mario Maker 2 zaoferuje mnóstwo nowości - w tym tryb fabularny, możliwość zabawy w kooperacji i zupełnie nowe opcje przy tworzeniu poziomów.

Super Mario Maker 2 zaoferuje mnóstwo nowości - w tym tryb fabularny, możliwość zabawy w kooperacji i zupełnie nowe opcje przy tworzeniu poziomów.

Wczoraj odbyła się kolejna prezentacja z cyklu Nintendo Direct, tym razem w pełni poświęcona grze Super Mario Maker 2, która na konsoli Nintendo Switch zadebiutuje już 28 czerwca. 17-minutowy materiał wideo przedstawił nowe elementy, które pojawią się w tej produkcji.

Nowości nie zabraknie - wspomniano między innymi o fabularnym trybie dla jednego gracza, w którym celem będzie odbudowanie zamku księżniczki Peach. W tym celu zwiedzimy 100 różnych poziomów zaprojektowanych przez Nintendo.

Głównym daniem w Super Mario Maker 2 nadal będzie tryb kreatywny, w którym gracze będą mogli tworzyć własne poziomy i grać w te stworzone przez innych. Również tutaj nie zabraknie wielu nowych opcji - w tym możliwości zabawy w kooperacji czy pobierania etapów i rozgrywania ich również w trybie offline.

Z pełną listą zmian i nowości możecie zapoznać się w poniższym wideo.

Źródło: youtube.com / fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV