Reklama

Superbohater z siłą błyskawicy. Zobaczcie pierwszy zwiastun serialu Black Lightning

W Internecie zadebiutował pierwszy trailer nowego serialu stacji The CW, Black Lightning opartego na komiksie ze stajni DC.

Produkcja Black Lightning skupi się na historii Jeffersona Pierce’a, który po latach, aby chronić swoją rodzinę i społeczność wraca do bycia zamaskowanym bojownikiem władającym elektrycznością. Jako Black Lightning stanie się postrachem dla wszelkiej maści przestępców. Stacja The CW właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun serialu. Black Lightning nie jest częścią superbohaterskiego Arrowverse, które to The CW rozwija. Włodarze stacji nie planują na razie wprowadzać nowej produkcji do uniwersum.

Czytaj także: Ramówka CW na jesień 2017 roku. W jakie dni będą emitowane nowe seriale?

Zaprezentowano także oficjalny opis fabuły produkcji:

Jefferson Pierce jest mężczyzną, który walczy z sekretem. Jako ojciec dwóch córek i dyrektor szkoły średniej, która służy również jako bezpieczna przystań dla młodych ludzi w dzielnicy New Orleans, z dala od przemocą wywoływanej przez gangi, jest bohaterem dla całej społeczności. Dziewięć lat temu Pierce był bohaterem innego rodzaju. Posiadający nadludzką moc kontrolowania energii elektrycznej, wykorzystywał te zdolności, aby utrzymać bezpieczeństwo na ulicach jako zamaskowany bojownik, Black Lightning. Jednak po zbyt wielu nocach stawiając swoje życie na krawędzi, widząc szkody i straty, które jego alter ego wyrządziło jego rodzinie, zakończył swoje życie jako superbohater i skupił się na roli pełnoprawnego taty. Gdy nie pomaga miastu przy użyciu swoich supermocy, opiekuje się swoimi córkami, Anissą i Jennifer, które wyrosły na silne, młode kobiety, mimo że małżeństwo z ich matką, Lynn ucierpiało. Niemal dziesięć lat później długie dni walki z przestępczością Pierce’a są daleko za nim … albo tak tylko myślał. Jednak przestępczość i korupcja rozprzestrzeniają się jak ogień, a ci, którzy próbują z tym walczyć znajdują się na celowniku groźnego lokalnego gangu The One Hundred. Black Lightning wraca, aby uratować nie tylko swoją rodzinę, ale także duszę własnej społeczności.

W obsadzie serialu znaleźli się między innymi Cress Williams, Nafessa Williams, China Anne McClain i Christine Adams. Premiera w stacji The CW w tzw. midseason.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: The CW

Najlepsze z 24h

naEKRANIE
0 -

Najlepsze polskie filmy 2017 roku [lista…

Wybieramy najlepsze polskie filmy 2017 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i…

Michał Kujawiński
0 -

Star Trek: Discovery: sezon 1, odcinek…

Star Trek powraca do telewizji i czyni to w bardzo dobrym stylu. Czy nowy serial…

Ocena recenzenta:
8
0 -

Nieprawdopodobny budżet wszystkich kontynuacji Avatara

W poniedziałek James Cameron oficjalnie rozpoczął pracę nad kontynuacjami Avatara, które są kręcone jednocześnie. Teraz…

Michalina Reda
0 -

W Warszawie skradziono 100 mieczy świetlnych.…

Na warszawskich Bielanach doszło do niecodziennej kradzieży. Włamywacze ograbili piwnicę, w której składowano miecze świetlne.

Norbert Zaskórski
0 -

Obejrzyj pierwsze 10 minut filmu Spider-Man:…

Sony Pictures zamieściło w sieci początkowe sekwencje najnowszego filmu o Człowieku-Pająku. Wszystko to z okazji…

Norbert Zaskórski
0 -

Gwiazdy filmu X-Men: Dark Phoenix odwiedziły…

Aktorzy z nadchodzącego widowiska 20th Century Fox na podstawie serii komiksów Marvela odwiedziły dziecięcy szpital…

Co o tym sądzisz?