Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Superman: Michael B. Jordan był brany pod uwagę do roli

Po nowej plotce o odejściu Cavilla z roli Supermana, w sieci pojawiają się kolejne pogłoski. Jedna z nich mówi, że studio rozważało do tej kreacji nowego aktora - Michaela B. Jordana.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Zaledwie kilkadziesiąt minut temu sieć obiegła głośna pogłoska mówiąca o tym, że Henry Cavill nie jest już związany umową z Warner Bros. i tym samym nie zagra więcej Supermana. Nieoficjalną informacją podzielił się portal The Hollywood Reporter, który tłumaczy, że to właśnie dlatego aktor mógł zostać obsadzony w innej głośnej produkcji, jaką jest serial The Witcher. Dziennikarze THR – powołując się na własne źródła – podają, że Warner Bros. zmienia strategię i powoli dokonuje resetu podejścia do uniwersum. Rezygnacja z filmów o Człowieku ze stali ma być również podyktowana decyzją o skupieniu się na solowym filmie Supergirl (tutaj).

Emocje po plotce nie zdążyły ostygnąć, a w sieci już pojawiają się kolejne. Jak podaje portal Deadline (który jest trzecim najbardziej wiarygodnym źródłem obok The Hollywood Reporter i Variety), Warner Bros. już od dłuższego czasu rozważało wprowadzenie zmian w Uniwersum. Podobno planowano zmienić odtwórcę roli Supermana, a nowym kandydatem do przywdziania peleryny był Michael B. Jordan. Aktora kojarzymy między innymi z filmu Creed: Narodziny legendy i Czarna Pantera.

Obsadzenie Jordana w tytułowej roli miało być jedną ze zmian w DCEU, jednak na chwilę obecną warto traktować to raczej jako ciekawostkę aniżeli plan na przyszłość – Deadline, podobnie jak The Hollywood Reporter, także podaje, że obecnie priorytetem studia jest przede wszystkim film Supergirl. Można więc założyć, że jeśli rzeczywiście był taki etap, na którym rozważano kandydaturę Jordana, na tę chwilę wizja filmu o Supermanie z nowym aktorem jest co najwyżej planem na dalszą przyszłość. Wciąż nie ma oświadczenia wytwórni.

Przypomnijmy, że wszystkie te informacje są nieoficjalne i należy traktować je jako plotki. Niemniej jednak, agentka Warner Bros. podała, że studio jeszcze dziś odniesie się do tych kwestii w oficjalnym oświadczeniu – być może usłyszymy wówczas także o pomyśle na recasting. Będziemy informować o szczegółach.

Dany Garcia
fot. Twitter

Plotka
-
-

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: screenrant.com

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Show…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Czarna Pantera – muzyka godna Oscara?…

Czarna Pantera według wielu widzów i krytyków ma najlepszą muzykę filmową 2018 roku. Nowe wideo…

Adam Siennica
-

Królestwo zwierząt – teaser zapowiada 4.…

Królestwo zwierząt to serial stacji TNT o rodzinie przestępców. Teaser pokazuje pierwsze sceny z 4.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
 

Advertisement