Świat miniony: ukaże się książkowy thriller w stylu 12 małp

Świat miniony to thriller z elementami sci-fi autorstwa Toma Sweterlitscha. Premiera już w przyszłym tygodniu.

Świat miniony to thriller z elementami sci-fi autorstwa Toma Sweterlitscha. Premiera już w przyszłym tygodniu.

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka

Świat miniony to nowa propozycja dla miłośników thrillerów wykorzystujących elementy fantastyki. Tom Sweterlitsch wykorzystuje w niej takie elementy i motywy jak: morderstwo, porwanie, podróż w czasie i katastrofalny koniec ludzkości. 

Jak zapowiada wydawca, Świat miniony jest thrillerem łączącym w sobie elementy filmów 12 małpIncepcja.  Świat miniony ukaże się 4 czerwca nakładem Domu Wydawniczego Rebis. Oto okładka i opis książki:

Świat miniony - okładkaŹródło: Rebis

Agentka specjalna Shannon Moss zostaje wyznaczona do rozwiązania sprawy zamordowania rodziny członka Navy SEAL i odnalezienia jego zaginionej córki. Odkrywa, że żołnierz był astronautą na pokładzie USS Waga, statku, który prawdopodobnie przepadł w najciemniejszych otchłaniach Głębokiego Czasu. Moss zna z własnego doświadczenia traumę powodowaną podróżami w czasie i uważa, że do zbrodni mogły doprowadzić powiązania żołnierza SEAL z przyszłością.
Agentka, zdecydowana odnaleźć dziewczynę, podróżuje w przyszłość, żeby zbadać jej możliwe wersje i znaleźć informacje, które pozwolą rozwikłać współczesne śledztwo. Ku jej przerażeniu przyszłość ujawnia, iż od tego dochodzenia zależy dużo więcej niż los czyjejś rodziny: Shannon na własne oczy widzi wznoszącego się ponad horyzont czasu i gnającego ku teraźniejszości Terminusa – przerażający i ostateczny koniec ludzkości.

Źródło: Rebis / fot. Rebis

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV