Przeczytaj w weekend

Syfy kompletuje obsadę „Defiance”

Mia Krishner (The Vampire Diaries, 24) i Fionnula Flanagan (Lost) dołączyły do obasdy nowego serialu stacji Syfy - "Defiance", który staje się solidnym kandydatem do obecności w ramówce, w przyszłym sezonie.

Mia Krishner (The Vampire Diaries, 24) i Fionnula Flanagan (Lost) dołączyły do obasdy nowego serialu stacji Syfy - "Defiance", który staje się solidnym kandydatem do obecności w ramówce, w przyszłym sezonie.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Akcja "Defiance" osadzona jest w przyszłości na Ziemi. Gracze i widzowie poznają świat, w którym ludzie i kosmici żyją razem na planecie spustoszonej przez dekady wojny i zmienionej przez maszyny terra-formujące obcych. Bohaterem jest Jeb Nolan (Grant Bowler), stróż prawa pracujący w przygranicznym miasteczku, które jest jednym z nielicznych oaz cywilizacji. Nolan jest byłym żołnierzem, który walczył w wojnie z kosmitami. Podczas tej batalii stracił żonę i dziecko. To przeżycie przemieniło go w samotnika podróżującego po dziczy nowego i niebezpiecznego świata.

Scenarzystą i producentem wykonawczym jest Rockne S. O'Bannon. W produkcji pomagają również Kevin Murphy i Michael Taylor. "Defiance" otworzone będzie równolegle z grą komputerową umiejscowioną w tym samym świecie.

Zdjęcia do pilotowego odcinka ruszają jeszcze w kwietniu, w Toronto.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV