Mark Gatiss

Mark Gatiss
 • Data urodzenia:

  17 października 1966 (52)
 • Miejsce urodzenia:

  Sedgefield, County Durham, Anglia, UK
 • Narodowość:

  Brytyjczyk
 • Wzrost:

  185 cm
 • Zawód:

  Scenarzysta, pisarz, aktor
 • Bio:

  Mark Gatiss należał do grupy komików działającej pod nazwą Liga Dżentelmenów. Jest autorem powieści i słuchowisk opartych na motywach serialu Doktor Who (jest także autorem scenariuszy dwóch odcinków). Razem ze Stevenem Moffatem jest współtwórcą serialu Sherlock.

W obsadzie (19)

W obsadzie (1)

Produkcje (2)

Twórczość (1)

Napisane książki (3)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV