Przeczytaj w weekend

Szóstka – data premiery serialu TVN została ujawniona

Szóstka to nowy serial TVN w reżyserii Kingi Dębskiej, którą widzowie znają z filmów Moje córki krowy oraz Zabawa, zabawa. Znamy datę premiery.

Szóstka to nowy serial TVN w reżyserii Kingi Dębskiej, którą widzowie znają z filmów Moje córki krowy oraz Zabawa, zabawa. Znamy datę premiery.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Tagi:  data premiery 

Szóstka - data premiery została ujawniona podczas konferencji ramówkowej stacji TVN, która odbyła się 24 stycznia 2019 roku. Pierwszy odcinek serialu obejrzymy na ekranach telewizorów już 24 lutego o 21:30. 

W obsadzie serialu Szóstka znajdują się: Gabriela Muskała, Grzegorz Damięcki, Mateusz Rusin, Maja Pankiewicz, Marianna Zydek, Julia Wyszyńska, Sławomir Orzechowski, Marcin Bosak, Marian Dziędziel, Agnieszka Pilaszewska, Szymon Piotr Warszawski oraz Magda Biegańska.

Jest to opowieść o trzech nieznanych sobie parach, których łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, ale mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: MICHAL STAWOWIAK / TVN

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV