Odwróceni 2 – data premiery serialu została ujawniona

Wybraliśmy się na prezentację wiosennej ramówki stacji TVN. Tam też poznaliśmy datę premiery serialu Odwróceni 2.

Wybraliśmy się na prezentację wiosennej ramówki stacji TVN. Tam też poznaliśmy datę premiery serialu Odwróceni 2.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Odwróceni 2 będą emitowani pod tytułem Odwróceni. Ojcowie i córki. TVN zorganizował 24 stycznia wydarzenie prezentujące wiosenną ramówkę stacji, na którym poznaliśmy oczekiwaną datę premiery. Serial pojawi się na ekranach już 18 lutego 2019 roku. Emisja odbędzie się o godzinie 21:30.

W obsadzie są Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Eliza Rycembel, Tomasz Ziętek, Joanna Balasz, Tomasz Schuchardt, Adam Nowojczyk, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Małgorzata Foremniak, Andrzej Grabowski oraz Mirosław Zbrojewicz.

Cały sezon został wyreżyserowany przez Michała Gazdę na podstawie scenariusza Artura Kowalewskiego (na koncie 2. sezony Wataha).

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: TVN

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV