Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

The Crown – producenci o rozbieżnościach w płacach gwiazd serialu

Producenci serialu Netflixa o losach Królowej Elżbiety II w czasie jednego z wywiadów zdradzili kilka informacji na temat kulisów produkcji.

Suzanne Mackie i Andy Harries, producenci serialu The Crown byli gośćmi konferencji medialnej INTV w Izraelu. W trakcie wywiadu dla portalu Deadline zostali zapytani o równość płci w produkcji. Mackie zaznaczyła, że Matt Smith, który wciela się w serialu w Księcia Filipa otrzymał większe wynagrodzenie niż Claire Foy grająca Królową Elżbietę, tylko i wyłącznie w związku z tym, że wcześniej wcielał się w kultowego Doctora Who, co przełożyło się na jego sławę. Natomiast producenci obiecali, że w kolejnym sezonie aktorka wcielająca się w główną postać będzie otrzymywać większe wynagrodzenie.

Zdjęcia do 3. sezonu The Crown rozpoczną się w lipcu. Akcja nowej serii będzie miała swój początek w 1963 roku i obejmie takie wydarzenia jak Mistrzostwo Świata Reprezentacji Anglii w piłce nożnej z 1966 roku oraz powstanie The Beatles. Mackie stwierdziła, że serial od początku był rozpisany na 6. sezonów i jeśli akcja produkcji dojdzie do czasów współczesnych to Meghan Markle, aktorka i narzeczona Księcia Harry’ego, będzie mogła w nim zagrać samą siebie. Producenci chcą również zobaczyć odcinek, w którym do Pałacu Buckingham zawita Donald Trump.

-
-

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Miłość, śmierć i roboty – najlepsze…

Na platformie Netflix pojawił się rewelacyjny serial Miłość, śmierć i roboty. To dobry moment na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – co się…

Benedict Wong pojawił się na chwilę w filmie Avengers: Wojna bez granic. Podczas AMA na…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.