Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

The Devil in the White City – DiCaprio i Scorsese stworzą serial o seryjnym mordercy

Gwiazdorski duet zajmie się produkcją nowego serialu dla platformy Hulu, opartego na powieści autorstwa Erika Larsona.

Gwiazdorski duet zajmie się produkcją nowego serialu dla platformy Hulu, opartego na powieści autorstwa Erika Larsona.

Leonardo DiCaprioMartin Scorsese stworzą dla Hulu serial The Devil in the White City oparty na książce wydanej w Polsce pod tytułem Diabeł w białym mieście. Jest to spora zmiana, ponieważ wcześniej projekt miał być filmem kinowym. Scorsese miał wówczas stanąć za kamerą, natomiast DiCaprio szykowany był do zagrania głównej roli. Nie wiadomo czy aktor nadal chce wystąpić przed kamerą czy skupi się tylko na funkcji producenta.

Literacki oryginał opowiada prawdziwą historię Henry'ego H. Holmesa, młodego lekarza, który stał się pierwszy seryjnym morderca w historii USA. Zabójca stworzył w Chicago hotel, urządzając w nim straszliwe miejsce mordów, wyposażone między innymi w stół sekcyjny, komorę gazową i piec krematoryjny. Jego ofiarami były między innymi osoby, które przybyły do miasta na Wystawę Światową nazywaną Białym Miastem w 1893 roku, dzieło architekta Daniela Hudsona Burnhama. Hotel Holmesa był makabryczną parodią pracy twórcy.

Źródło: collider.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV