Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

The Irishman – sceny z odmłodzonymi aktorami zajmą całą połowę filmu

The Irishman to oczekiwany film Martina Scorsese z doborową obsadą. O tym, że zobaczymy w nim cyfrowo odmłodzonych aktorów mówiło się już od dawna - teraz wyjawiono natomiast, że sceny z nimi zajmą całą połowę filmu.

The Irishman to film w reżyserii Martina Scorsese, który został zapowiedziany kilka lat temu. Fabuła powstała w oparciu o powieść Charlesa Brandta pod tytułem Słyszałem, że malujesz domy… i skupia się na życiu płatnego zabójcy, Franka Sheerana. To właśnie on twierdził, że ma związek ze zniknięciem Jimmy’ego Hoffy oraz, że wie, kto zabił Kennedy’ego. W obsadzie zobaczymy gwiazdy takie jak Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci czy Harvey Keitel.

Choć nadal nie widzieliśmy żadnych materiałów promocyjnych ani nawet nie znamy daty premiery, twórcy co jakiś czas wypowiadają się na temat nowej produkcji. Przypomnijmy, że już dawno zapowiedziano, że w filmie zobaczymy aktorów odmłodzonych cyfrowo – nikt jednak nie wiedział jaką część filmu zajmą sceny z ich udziałem. Teraz potwierdzono, że część filmu z odmłodzonymi aktorami zajmie całą pierwszą połowę – informacją podzieliła się Thelma Schoonmaker, montażystka produkcji. Jak mówiła w wywiadzie dla Yahoo Movies:

Odmładzamy aktorów w całej pierwszej połowie filmu. A potem, w drugiej połowie, oni grają postaci w swoim wieku. Więc jest to duże ryzyko. Współpracujemy ze studiem Industrial Light and Magic, widzieliśmy niektóre z tych scen, ale nie miałam jeszcze wglądu w całość materiału, gdzie są młodzi. To, co ja i Marty [Scorsese – przyp. red.] będziemy musieli sprawdzić to to, jak bardzo zobaczenie ich młodymi może wpłynąć na cały film.

Przypomnijmy, że film został zakupiony przez Netflixa i to właśnie na platformie będzie miał swoją premierę. Według nieoficjalnych informacji portalu Deadline budżet przekroczył już 140 mln dolarów i ma wzrosnąć jeszcze na etapie post-produkcji – wiele wskazuje na to, że będzie to najdroższy film w karierze Scorsese, a największy odsetek kosztów pochłania właśnie proces odmłodzenia Roberta De Niro i Ala Pacino.

-
-

Gdy pojawią się oficjalne materiały pokazujące odmłodzonych aktorów, damy Wam znać.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat…

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne…

Michał Kujawiński
-

Gotham – Bruce Wayne z prototypem…

Fox opublikował nowy zwiastun kolejnego odcinka serialu Gotham, który zdaje się potwierdzać, że Jeremiah Valeska…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]