Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

The Irishman – sceny z odmłodzonymi aktorami zajmą całą połowę filmu

The Irishman to oczekiwany film Martina Scorsese z doborową obsadą. O tym, że zobaczymy w nim cyfrowo odmłodzonych aktorów mówiło się już od dawna - teraz wyjawiono natomiast, że sceny z nimi zajmą całą połowę filmu.

The Irishman to oczekiwany film Martina Scorsese z doborową obsadą. O tym, że zobaczymy w nim cyfrowo odmłodzonych aktorów mówiło się już od dawna - teraz wyjawiono natomiast, że sceny z nimi zajmą całą połowę filmu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Irlandczyk to film w reżyserii Martina Scorsese, który został zapowiedziany kilka lat temu. Fabuła powstała w oparciu o powieść Charlesa Brandta pod tytułem Słyszałem, że malujesz domy… i skupia się na życiu płatnego zabójcy, Franka Sheerana. To właśnie on twierdził, że ma związek ze zniknięciem Jimmy’ego Hoffy oraz, że wie, kto zabił Kennedy’ego. W obsadzie zobaczymy gwiazdy takie jak Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci czy Harvey Keitel.

Choć nadal nie widzieliśmy żadnych materiałów promocyjnych ani nawet nie znamy daty premiery, twórcy co jakiś czas wypowiadają się na temat nowej produkcji. Przypomnijmy, że już dawno zapowiedziano, że w filmie zobaczymy aktorów odmłodzonych cyfrowo - nikt jednak nie wiedział jaką część filmu zajmą sceny z ich udziałem. Teraz potwierdzono, że część filmu z odmłodzonymi aktorami zajmie całą pierwszą połowę - informacją podzieliła się Thelma Schoonmaker, montażystka produkcji. Jak mówiła w wywiadzie dla Yahoo Movies:

Odmładzamy aktorów w całej pierwszej połowie filmu. A potem, w drugiej połowie, oni grają postaci w swoim wieku. Więc jest to duże ryzyko. Współpracujemy ze studiem Industrial Light and Magic, widzieliśmy niektóre z tych scen, ale nie miałam jeszcze wglądu w całość materiału, gdzie są młodzi. To, co ja i Marty będziemy musieli sprawdzić to to, jak bardzo zobaczenie ich młodymi może wpłynąć na cały film.

Przypomnijmy, że film został zakupiony przez Netflixa i to właśnie na platformie będzie miał swoją premierę. Według nieoficjalnych informacji portalu Deadline budżet przekroczył już 140 mln dolarów i ma wzrosnąć jeszcze na etapie post-produkcji - wiele wskazuje na to, że będzie to najdroższy film w karierze Scorsese, a największy odsetek kosztów pochłania właśnie proces odmłodzenia Roberta De Niro i Ala Pacino.

Gdy pojawią się oficjalne materiały pokazujące odmłodzonych aktorów, damy Wam znać.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV