„The Following” od 15 czerwca w Canal+

Latem na Canal+ emitowanych będzie łącznie aż osiem seriali. Największym hitem jest premiera The Following, a także kolejne sezony Kamuflażu i Grimm.

Latem na Canal+ emitowanych będzie łącznie aż osiem seriali. Największym hitem jest premiera The Following, a także kolejne sezony Kamuflażu i Grimm.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

W ostatnich dniach informowaliśmy, że w czerwcu na Canal+ emitowany będzie drugi sezon Grimm oraz siódma seria Rockefeller Plaza 30. To nie jedyne serialowe premiery, jakie Canal+ przygotował na lato.

Największą z nich jest emisja pierwszego sezonu The Following. Produkcja emitowana będzie na Canal+ Film od 15 czerwca. Od 27 czerwca, również na Canal+ Film pokazywany będzie trzeci sezon Kamuflażu, a dzień później z piątym sezonem do ramówki Canal+ powróci The Mentalist.

Ponadto kontynuowana będzie emisja pierwszego sezonu Go On, siódmego sezonu Dextera oraz drugiego sezonu Shameless.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV