Repertuar kin Nowość Program TV

„The Get Down” – Netflix znalazł gwiazdę nowego serialu Baza Luhrmanna

Baz Luhrmann i Netflix postanowili powierzyć główną rolę w serialu "The Get Down" debiutującej aktorce. W Mylene Cruz wcieli się 18-letnia Herizen Guardiola.

The Get Down” ma zadebiutować w Netflixie w 2016 roku. Akcja serialu toczy się w latach 70. w Nowym Jorku, w trakcie narodzin takich gatunków muzycznych jak hip-hop, punk i disco. Herizen Guardiola zagra główną rolę Mylene Cruz, mocnej wokalistki z religijnej rodziny, która marzy o zrobieniu kariery w gatunku disco. Oprócz Mylene, w serialu pojawią się też postacie nastolatków z Bronxu. W sieci pojawiło się już pierwsze zdjęcie Guardioli w debiutanckiej roli.

Fot. tvline.com
Fot. tvline.com

 

W obsadzie serialu „The Get Down” są też Skylan Brooks („Childrens Hospital”), Shameik Moore („Incredible Crew”), Justice Smith i Tremaine Brown Jr.

Czytaj także: „Orphan Black” – obszerna zapowiedź 3. sezonu

Netflix zamówił 13 odcinków 1. sezonu. Baz Luhrmann wyreżyseruje pierwsze dwa epizody oraz finał serii. Będzie także producentem wykonawczym wraz z m.in.: Catherine Martn (Oscar za kostiumy i scenografię do filmów „Moulin Rouge” i „Wielki Gatsby”), Shawnem Ryanem („Świat gliniarzy„) i Marney Hochmanem („Terriers„).

Źródło: tvline.com / zdjęcie: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.