The Goon i Royal City od Non Stop Comics. Zobacz plansze

W grudniu Non Stop Comics wyda dwa komiksy. Przeczytajcie o szczegółach i obejrzyjcie przykładowe plansze z albumów.

W grudniu Non Stop Comics wyda dwa komiksy. Przeczytajcie o szczegółach i obejrzyjcie przykładowe plansze z albumów.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Na ostatni miesiąc tego roku wydawnictwo Non Stop Comics przygotowało skromną ofertę składającą się z zalednie dwóch tytułów. Pierwszym z nich jest The Goon. Kolekcja - album zapowiadany wcześniej na listopad. To amerykańska mitologia, noir, pulpowy horror, dużo, dużo humoru, niepodrabialny styl rysunków Erica Powella. Pierwszy album pięciotomowej serii ukaże się 7 grudnia.

Drugą zapowiedzią zaplanowaną na 12 grudnia jest premierowy tom cyklu Royal City autorstwa Jeff Lemire. To historia pogrążonego w twórczym kryzysie pisarza, który powraca do rodzinnego miasteczka, by zmierzyć się z dawną traumą związaną z najbliższymi. Cała seria będzie liczyła trzy albumy.

Obejrzyjcie okładki i plansze z grudniowych zapowiedzi Non Stop Comics:

Źródło: Non Stop Comics / Fot. Non Stop Comics

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV