The Hunt - nowe nazwiska w obsadzie serialu Jordana Peele'a

Aktorzy i aktorki znani z takich produkcji jak Wielki Gatsby i Gdyby ulica Beale umiała mówić dołączyli do nowego projektu Jordana Peele'a, który powstaje dla Amazon Prime Video.

Aktorzy i aktorki znani z takich produkcji jak Wielki Gatsby i Gdyby ulica Beale umiała mówić dołączyli do nowego projektu Jordana Peele'a, który powstaje dla Amazon Prime Video.

Kate Mulvany, Ebony ObsidianJames Le Gros, Caleb Emery, Henry Hunter Hall oraz Jeannie Berlin otrzymali angaż w serialu The Hunt, którego twórcą jest Jordan Peele.

W obsadzie znajdują się również Logan Lerman, Al Pacino, Jerrika Hinton, Lena Olin, Carol Kane, Saul Rubinek, Tiffany Boone, Louis Ozawa Changchien, Greg Austin i Dylan Baker.

Serial to oparta na faktach historia o polowaniu na nazistów w Ameryce w latach 70. Głównym bohaterem jest Jonah Heidelbaum (w tej roli wystąpi Logan Lerman), który po zabójstwie swojej babci wyrusza na poszukiwanie mordercy. Tak trafia do tajemniczej grupy, znanej jako The Hunt (ang. polowanie), która zajmuje się wymierzaniem sprawiedliwości ukrywającym się po wojnie nazistom.

Mulvany wcieli się w rolę Siostry Harriet, członkini tytułowej organizacji. Obsidian zagra Carol Hawthorne, sąsiadkę Jonaha i jego obiekt uczuć. Emery i Hall sportretują Arthura "Bootyhole" McGuigana oraz Shermana "Cheeksa" Johnsona, najlepszych przyjaciół Jonaha. Gros wcieli się w detektywa Grimsby'ego, weterana FBI i szefa nowojorskiego oddziału biura. Natomiast Berlin zagra babcię Jonaha.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Universal Pictures

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV