„The Knick” – będzie 2. sezon

Na blisko miesiąc przed premierą serialu The Knick, stacja Cinemax dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 2. serii.

Na blisko miesiąc przed premierą serialu The Knick, stacja Cinemax dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 2. serii.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

The Knick, nowy serial Stevena Soderbergha może być jednym z hitów lata i kolejną ważną produkcją w portfolio stacji Cinemax. Podczas trwającego w Los Angeles TCA Summer Tour oficjalnie ogłoszono, że w 2015 roku The Knick powróci do ramówki z drugim sezonem.

Premiera 1. serii zaplanowana jest na 8 sierpnia. W Polsce The Knick będziemy mogli oglądać na kanale Cinemax już od 9 sierpnia. - Gdy otrzymałem scenariusz pierwszego odcinka, nie mogłem podjąć innej decyzji, niż tylko zgodzić się na angaż - powiedział grający w The Knick główną rolę Clive Owen. Twórca serialu - Steven Soderbergh, który wyreżyserował wszystkie 10 odcinków 1. sezonu twierdzi, że podczas prac nad 2. serią planuje zaangażować się w reżyserię tak samo mocno. - Dla mnie to bardzo efektywny sposób pracy. Zarówno ze względów finansowych, jak i estetycznych - stwierdził.

Czytaj także: "The Knick" - Clive Owen niczym Dr House?

Akcja serialu osadzona jest w Nowym Jorku, w szpitalu Knickerbocker, w pierwszych latach XX wieku, gdy nie istniały antybiotyki, a umieralność pacjentów była zatrważająco wysoka. Dr John Thackery wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne, jednocześnie zmagając się z uzależnieniem od kokainy. Thackery stoi na czele młodego, odważnego zespołu, w skład którego wchodzą jego protegowany Everett Gallinger, młody Bertie Chickering Jr. oraz Algernon Edwards – obiecujący chirurg z Europy, który – wbrew woli Thackery’ego, zostaje włączony do zespołu. Galerię charakterystycznych postaci serialu uzupełniają Cornelia Robertson, córka dobroczyńcy szpitala; gburowaty kierowca ambulansu Tom Cleary; Lucy Elkins, nowa twarz w zespole pielęgniarek; szemrany zarządca szpitala Herman Barrow, oraz siostra Harriet, pielęgniarka, która nie obawia mówić się, co myśli. 

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV