The Mandalorian - rasa Yody może się pojawić w serialu. Kogo gra Nick Nolte?

Do sieci trafiła nowa plotka o serialu The Mandalorian. Wygląda na to, że serial może znacząco rozbudować uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Do sieci trafiła nowa plotka o serialu The Mandalorian. Wygląda na to, że serial może znacząco rozbudować uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Adam Siennica

Adam Siennica

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Mandalorian to nadal serial owiany tajemnicą. Poza ogólnymi informacjami o fabule nie znamy szczegółów historii rozpisanej na cały sezon. Plotka pochodzi z portalu MakingStarWars.net, czyli najbardziej sprawdzonego źródła informacji o Gwiezdnych Wojnach. Ich doniesienia bardzo często się sprawdzają. 

Dziennikarz miał okazję zobaczyć zdjęcia z planu serialu, na których było sześć postaci przypominających Yodę. Podobnie jak mistrz Jedi były to kukiełki wykonane najnowszą technologią, ale wyglądem różniły się od siebie. Dowiedział się, że George Lucas osobiście konsultował jeden z odcinków, wprowadzając od siebie szczegóły fabuły dotyczące postaci z rasy Yody. Według jego informacji po raz pierwszy poznamy nazwę tej rasy. Podobno ma to mieć miejsce w szóstym odcinku sezonu.

Do tej pory kwestia Yody i wszystkiego związanego z nim była zablokowana przez samego George'a Lucasa, który miał na to własny pomysł. Najwyraźniej Lucasfilm przekonał Lucasa do podzielenia się swoją wizją i dzięki temu zobaczymy coś, czego jeszcze w Gwiezdnych Wojnach nie było.

Twierdzą oni też, że Nick Nolte gra... Ugnaughta. Jest to postać rasy, którą poznaliśmy w Imperium Kontratakuje. Pracowali dla Lando Calrissiana. Na nowych zdjęciach postaci możemy zobaczyć bohatera, który ich zdaniem jest grany przez legendarnego aktora.

Zobaczcie w galerii:

The Mandalorian - premiera w listopadzie.

null

Źródło: makingstarwars.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV