Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

The Outsider – Cynthia Erivo i inni dołączają do Bena Mendelsohna w serialu HBO

The Outsider będzie serialem HBO opartym o powieść Stephena Kinga. Do obsady dołączyli nowi aktorzy.

The Outsider będzie serialem HBO opartym o powieść Stephena Kinga. Do obsady dołączyli nowi aktorzy.

Historia powieści Outsider autorstwa Stephena Kinga, koncentruje się na śledztwie dotyczącym makabrycznego morderstwa miejscowego chłopca. Według władz, sprawcą jest Terry Maitland, porządny obywatel i nauczyciel. Wszystkie poszlaki jasno wskazują na oprawcę, którym ma być Maitland, ale zaraz potem zaczynają dziać się trudne do wytłumaczenia rzeczy.

W roli nauczyciela wystąpi Ben Mendelsohn. Obsada serialu powiększyła się jednak o kolejne nazwiska, a wśród nich jest m.in. Cynthia Erivo. W serialu pojawią się także: Bill Camp, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vazquez, Jeremy Bobb i Marc Menchaca. W powracających rolach zobaczymy także Hettienne Park i Michael Esper.

Za scenariusz odpowiadał będzie Richard Price, natomiast producentem wykonawczym serialu został Jason Bateman. Serial nie posiada jeszcze oficjalnej daty premiery.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV