Przeczytaj w weekend

The Rise of Skywalker - plakaty inspirowane filmem. Mają klimat Gwiezdnych Wojen

Star Wars: The Rise of Skywalker, czyli Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie doczekał się kolejnych materiałów promocyjnych. Zobaczcie plakaty.

Star Wars: The Rise of Skywalker, czyli Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie doczekał się kolejnych materiałów promocyjnych. Zobaczcie plakaty.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie (The Rise of Skywalker) jest w finałowej fazie promocji, więc kolejne materiały zasypują portale na całym świecie. Oficjalny kanał Gwiezdnych Wojen na Twitterze opublikował trzy plakaty stworzone przez fanów na ich zlecenie. Są one inspirowane częścią IX Gwiezdnej Sagi. 

W jednym z nowych wywiadów Richard E. Grant zapowiada, że w filmie Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie zobaczymy szokujący zwrot akcji w związku z którąś postacią. Według niego ma to sens emocjonalny i fabularny jako konkluzja historii opowiadanej od 1977 roku.

Ciekawej wypowiedzi udzieliła Kathleen Kennedy, szefowa Lucasflilmu, która powiedziała, że fundamentem przyszłości Gwiezdnych Wojen będzie Moc. Gdy rozmawiają o kolejnych projektach, Moc jest kluczem, który jest dla nich ważny. 

The Rise of Skywalker jest również promowany podczas meczu futbolu. Zobaczcie zapowiedź wydarzenia sportowego, którego narratorem jest Lando Calrissian (Billy Dee Williams).

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera 19 grudnia.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV