Przeczytaj w weekend

The Walking Dead: sezon 9, odcinek 7 – co się wydarzy? [ZDJĘCIA]

The Walking Dead po przeskoku w czasie przyciąga zmianami rzeczywistości bohaterów i historią. Co wydarzy się w 7. odcinku 9. sezonu?

The Walking Dead po przeskoku w czasie przyciąga zmianami rzeczywistości bohaterów i historią. Co wydarzy się w 7. odcinku 9. sezonu?

Adam Siennica

Adam Siennica

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

The Walking Dead niebawem zakończy swoją emisję w 2018 roku. Do końca sezonu 9A zostały dwa odcinki, a potem nastąpi przerwa do lutego 2019 roku.

Co się wydarzy w 7. odcinku? Carol odszuka Daryla, by zobaczyć, jak żyje jej stary przyjaciel. Okazuje się, że Daryl mieszka z psem. Natomiast Michonne i Siddiq eskortują nową grupę do Hilltop. Po drodze napotkają nowe zagrożenie.

Zobaczcie zdjęcia:

The Walking Dead 9, odcinek 7 zostanie wyemitowany 19 listopada o godzinie 22:00 na FOX.

Źródło: spoilersguide.com / zdjęcie główne: Gene Page/AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV