The Walking Dead - trzeci serial z zupełnie innym tytułem? AMC o potencjale serii

The Walking Dead to znana seria o zombie, która doczeka się także trzeciego serialu. Zgodnie z nowymi informacjami, nowa produkcja może nie mieć w swoim tytule nazwy pierwowzoru.

The Walking Dead to znana seria o zombie, która doczeka się także trzeciego serialu. Zgodnie z nowymi informacjami, nowa produkcja może nie mieć w swoim tytule nazwy pierwowzoru.

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  amc 

The Walking Dead zostanie rozbudowany o kolejny serial - ta informacja krąży po sieci już od dłuższego czasu. Na tym etapie AMC powoli kompletuje obsadę i przygotowuje się do realizacji. Na minionym Comic-Conie w San Diego natomiast zdradzono, że zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu w Wirginii, tak, by premiera mogła mieć miejsce w 2020 roku.

Trzeci serial ze świata żywych trupów nie ma jeszcze tytułu - a gdy już zostanie ustalony, nie powiedziane, że będzie on w jakikolwiek sposób nawiązywał do serialu-matki. Jak mówi David Madden z AMC, fraza "The Walking Dead" może w ogóle nie pojawić się w oficjalnej nazwie. Dodaje:

Ten nowy serial będzie szedł zupełnie osobną ścieżką. To inna produkcja, w innym klimacie i tonie. Nie będzie w niczym przypominać dwóch istniejących już seriali.

Madden wskazał także, że twórcy nie zamierzają wygaszać franczyzy, ponieważ widzą w niej masę potencjału. Jak mówi, odkąd Gra o tron zniknęła z ekranów, teraz to The Walking Dead przejmuje pozycję lidera. Zarząd zamierza czerpać z tego świata garściami - Madden dodaje:

Nie mówię, że pociągniemy serial do 20. sezonu... Ale nie mówię też, że tak nie będzie (...). Każdego, kto jest zaniepokojony faktem, że oryginalny komiks się skończył i kto lęka się, że ​​sezon 10. również się zakończy, uspokajam - to się nie wydarzy. Mamy dużo więcej historii do opowiedzenia i jestem bardzo podekscytowany współpracą ze Scottem Gimple i Angelą - sprawdzimy, czy są jakieś inne wątki w komiksie, do których jeszcze nie doszliśmy.

Przypomnijmy, że istniejącym spin-offem The Walking Dead jest Fear the Walking Dead. Trzecia produkcja ma rozgrywać się w zupełnie innym świecie - poznamy w niej młodych bohaterów należących do pierwszego pokolenia wychowanego po upadku cywilizacji i nie pamiętających tego, jak wyglądała rzeczywistość wcześniej.

Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Gene Page/AMC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV