Those Who Wish Me Dead - zwiastun thrillera z Angeliną Jolie
Do sieci trafił pierwszy zwiastun thrillera z Angeliną Jolie. Those Who Wish Me Dead będzie drugim pełnometrażowym filmem w reżyserii Taylora Sheridana.
Do sieci trafił pierwszy zwiastun thrillera z Angeliną Jolie. Those Who Wish Me Dead będzie drugim pełnometrażowym filmem w reżyserii Taylora Sheridana.

Ci, którzy życzą mi śmierci będzie thrillerem opartym o powieść autorstwa Michaela Koryty. Reżyserem i autorem scenariusza projektu jest Taylor Sheridan (Wind River. Na przeklętej ziemi). Angelina Jolie odegra główną rolę i wcieli się w kobietę, która ratuje nastolatka będącego świadkiem morderstwa.
Literacki oryginał opowiada o nastolatku, który zostaje ukryty przed parą zabójców w programie ochrony świadków na obozie w ogarniętej pożarami Montanie. Filmowa wersja ma nie być dokładną adaptacją i w pewnych punktach mocno odbiegać od książki. Premierę wyznaczono na 14 maja w USA na HBO Max oraz w kinach. W obsadzie są także: Jon Bernthal, Nicholas Hoult, Aidan Gillen, Tyler Perry, Finn Little, Jake Weber i Medina Senghore. Zobaczcie zwiastun:



naEKRANIE Poleca
ReklamaDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1946, kończy 79 lat
ur. 1980, kończy 45 lat
ur. 1958, kończy 67 lat
ur. 1951, kończy 74 lat
ur. 1968, kończy 57 lat

