Titans - wyciekła grafika koncepcyjna. Jest kostium Aqualada

Do sieci wyciekła grafiki koncepcyjne z serialu Titans. Widzimy na nich kostiumy, które w serialu założą Aqualad i Ravager.

Do sieci wyciekła grafiki koncepcyjne z serialu Titans. Widzimy na nich kostiumy, które w serialu założą Aqualad i Ravager.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Prace nad 2. sezonem serialu Titans trwają. Tymczasem do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne z kolejnej odsłony serii - przedstawiają nam one kostiumy, które w produkcji założą Aqualad (Drew Van Acker) i Ravager (Chelsea T. Zhang). W przypadku pierwszego z herosów mamy do czynienia ze strojem bardzo podobnym do tego, który nosił on w komiksach. Zobaczcie sami:

Przypomnijmy, że Aqualad ma być:

Członkiem-założycielem grupy Titans i gorliwym pomocnikiem Aquamana. Urodził się na Atlantydzie i trenując pod okiem swojego mentora miał się stać obrońcą życia w i poza oceanem. Z czasem wyjdzie on jednak z cienia Aquamana i sam zostanie superbohaterem. 

Z kolei Rose Wilson aka Ravager to:

Córka śmiertelnie niebezpiecznego zabójcy, Deathstroke'a, która przejdzie tę samą procedurę, po której jej ojciec uzyskał niemal nadludzkie zdolności. Pomimo dawnych waśni szuka nie tylko ochrony ze strony Tytanów, ale również pragnie dzięki nim dotrzeć do swojego ojca. 

2. sezon produkcji ma zadebiutować w DC Universe na początku przyszłego roku. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: DC/DC Comics News

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV